Зустріч із представником поліції
В ліцеї для учнів початкових класів відбулася цікава та пізнавальна зустріч із представником поліції.
Під час спілкування діти пригадали правила безпечної поведінки, дорожнього руху та дізналися більше про роботу поліцейських. Учні активно відповідали на запитання, ставили власні та із захопленням брали участь у бесіді.
Такі зустрічі допомагають формувати у дітей відповідальність, уважність і розуміння того, як важливо дбати про власну безпеку та безпеку!

14 Тра, 2026
