Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

Дякуємо Ліцею № 92!

Хочемо висловити щиру вдячність директору та всьому колективу Ліцей № 92 міста Києва за відкриті двері, підтримку й людяність у непростий для нас час.

Коли через відсутність водо-, тепло та електропостачання наші діти з початкової школи Ліцею № 33 міста Києва тимчасово залишилися без можливості навчатися у рідних стінах, саме ви простягнули руку допомоги. Завдяки вам учні продовжують навчання у безпечних і комфортних умовах, відчувають турботу, тепло та доброзичливе ставлення.

Дякуємо за вашу небайдужість, організацію, терпіння та готовність підтримати. Це справжній приклад єдності, взаємоповаги та співпраці між освітніми закладами.

16 Лют, 2026