Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

«Рідна мова – наша зброя і наш оберіг!»

В ліцеї завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2025, що проходив під гаслом «Рідна мова – наша зброя і наш оберіг!»

Учні долучилися до численних заходів — малювали улюблених героїв в середовищі Scratch, створювали інформаційні банери «Українські прислівʼя та приказки» і «Мова - мій скарб, який я бережу», презентували українські книжки «Анонс прочитаної книги», створювали візуальну рекламу книги - буктрейлер.

Особливим акцентом цьогорічного Місячника став районний відеофлешмоб, присвячений Міжнародному дню шкільних бібліотек та Тижню української мови, у межах якого учасники демонстрували своє шанування до рідного слова, його краси й сили.

Щира подяка всім учням за активну участь, креативність і любов до української мови!

Разом ми вкотре довели: рідне слово — це наш оберіг, наша зброя і наша гордість!

18 Лис, 2025