Пошта добрих справ
Сьогодні в нашому ліцеї панувала атмосфера тепла, щирості та доброти
Здобувачі освіти 1–4 класів взяли участь у акції “Пошта добрих справ”.
Маленькі добродії писали й малювали листівки, у яких ділилися ідеями — які добрі справи можна зробити для друзів, учителів, батьків.
Такі ініціативи навчають дітей бачити добро в кожному дні й творити його своїми руками
Бо навіть маленька добра справа робить світ світлішим!

13 Лис, 2025
