Навчальна евакуація за сигналом “Пожежа!”
У рамках Дня цивільного захисту в нашому ліцеї відбулася навчальна евакуація за сигналом "Пожежа"!
Учні та вчителі продемонстрували злагодженість та швидкість у виконанні всіх необхідних дій під час надзвичайної ситуації. Усі учасники евакуації вчасно і безпечно покинули будівлю та зібралися в безпечному місці. Це важливе тренування допомогло всім нам краще зрозуміти, як діяти в разі реальної пожежі та наскільки важливою є чітка організація дій.
Такі тренування допомагають формувати в учнів правильні навички поведінки у кризових ситуаціях і дають впевненість у своїх силах.

28 Кві, 2025
