«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
Учні 6–7 класів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнських змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з легкої атлетики.
Наші юні спортсмени продемонстрували не лише витривалість і спортивну майстерність, а й справжній командний дух, силу характеру та жагу до перемоги!
Кожен старт став кроком уперед, кожен фініш — символом наполегливості й віри в себе.

24 Кві, 2025
