Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

«Інженерний тиждень»

У ліцеї №33 з 14.04 по 18.04 проведено «Інженерний тиждень». Участь взяли учні 5, 6, 7 та 8 класів. Було проведено цікаві досліди з паперовими доміно, побудовані вежі та сплетені
браслети. А також, був проведений цікавий інтегрований урок з технологій та геометрії.

23 Кві, 2025