Волейбольна битва: Ліцей 33 міста Києва vs. КМДШ
19 березня відбулася захоплива товариська зустріч з волейболу серед дівчат між командами нашого ліцею та КМДШ. Напружена боротьба, видовищні розіграші та справжній командний дух зробили цей матч незабутнім!
Обидві команди продемонстрували високий рівень підготовки, але цього разу фортуна була на боці наших дівчат! У напруженому протистоянні команда ліцею виборола перемогу з
рахунком 2:1!
Вітаємо переможців і дякуємо суперникам за чудову гру! Волейбол об’єднує, мотивує та дарує неймовірні емоції!

19 Бер, 2025
