Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

Стоматологічний тренінг

Здобувачі освіти ліцею 33 міста Києва відвідали стоматологічний тренінг в Київському медичному університеті. Під час тренінгу майбутні абітурієнти дізналися про організацію робочого місця лікаря-стоматолога, ознайомилися з професійною гігієною порожнини рота, практично відпрацювали навички накладання вузлів, моделювання зубів.

23 Січ, 2025