Відкриття місячника Патріотичного виховання
У нашому ліцеї розпочався місячник Патріотичного виховання!
Сьогодні відбулося урочисте відкриття, яке об’єднало всіх нас навколо ідей любові до рідної країни, шани до її героїв та важливості національної свідомості.
20 січня ми вшанували пам’ять Кіборгів – мужніх захисників Донецького аеропорту, які стали символом незламності українського духу. Учні 10-11 класів переглянули фільм «Кіборги», що залишив у серцях глибокі емоції та нагадування про ціну нашої свободи.
Разом ми будуємо майбутнє, пам’ятаючи минуле!

20 Січ, 2025
