Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

Екскурсія до Національного музею “Чорнобиль”

Учні 8 класу Медична гімназія 33 міста Києва відвідали Національний музей "Чорнобиль" – державний науково-дослідний та культурно-освітній заклад. Людство зобов'язане завжди пам’ятати та гідно відзначати мужність, самовідданість і високий професіоналізм учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які ціною героїчних зусиль зупинили всепланетну катастрофу.

25 Кві, 2024