Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

Зустріч весни!

14 березня учні початкової школи зустріли весну: згадали весняні прикмети, пограли, потанцювали та дізнались, що таке "вівсянки". Такий інтерактив для них підготували Єва Грабчак, Надія Белан і Юлія Колеснік, учениці 8 класу медичної гімназії №33 міста Києва. Пишаємося нашими творчими гімназистами!

 

14 Бер, 2024