Окопні свічки
Родина медичної гімназії №33 міста Києва продовжує допомагати нашим славним воїнам. Останній місяць здобувачі освіти займалися виготовленням окопних свічок. Ці свічки дуже потрібні нашим воїнам, адже ними вони зігрівають окопи, підсушують одяг, розігрівають їжу. Наші мужні воїни в негоду стоять на захисті кожного українця, жертвуючи здоров'ям і життям.
Виготовляючи для захисників окопні свічки, гімназисти прагнуть зігріти їх тіло за допомогою цих свічок, а душу - турботою про них.

05 Бер, 2024
