Ліцей №33
МІСТА КИЄВА

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу (25.09-29.09.2023р.) в медичній гімназії, з метою профілактики, проведено дискусії, круглі столи, бесіди, заняття з елементами тренінгу, перегляд відеоматеріалів з обговоренням. Кожен учасник освітнього процесу має зрозуміти, що "Булінг - це не круто!" і з цим потрібно боротися.

29 Вер, 2023