«ОСВІТНІЙ ХАКАТОН!»
Шановні колеги, учні, батьки!
7 грудня у медичній гімназії №33 міста Києва стартує спільний проект «ОСВІТНІЙ ХАКАТОН!»
Це освітній експеримент, наслідком якого стане продукт нашої СПІЛЬНОЇ діяльності! »
Працюємо за таким планом:
7 грудня - день самоврядування учнів у гімназіі. Діти проводять уроки, виконують функції вчителів та адміністрації. Учителі після уроків виконують домашні завдання учнів 5-11 класів. Підсумок дня: ділимося враженнями.
8 грудня уроки проводять батьки.
Підсумок дня: ділимося враженнями.
13 грудня - відкритий тренінг у Введенській гімназії, обговорення і підведення підсумків.
Давайте спробуємо! Впевнена, що дізнаємося більше одне про одного, про спільні проблеми і шляхи їх вирішення. Це крок до взаєморозуміння.
Далі буде…
30 Лис, 2017


