Профорієнтаційна робота
10 листопада 2017 року для учнів 8-11 класів медичної гімназії № 33 міста Києва була організована зустріч з Анатолієм Скумсом, лікарем-хірургом Національного інститута хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. У процесі спілкування учні отримали вичерпні відповіді на поставленні питання щодо професії хірурга.
14 Лис, 2017
