Зустріч з ветераном
На свято Блоговіщення учні медичної гімназії № 33 продовжують дарувати добро. Учні 9 класу відвідали Київський пансіонат ветеранів праці, де знов їх зустрів ветеран Другої світової війни Чернишов Григорій Степанович. Гімназисти та 97-річний учасник визволення Києва спілкувалися, співали пісні та грали на гітарі.
09 Кві, 2017
