Олімпійський урок
15 вересня 2016 року у медичній гімназії № 33 був проведений Олімпійський урок для 8-11 класів, на якому були обговорені теми: «Відродження Олімпійських ігор» та «Проблеми сучасного олімпійського руху».
15 Вер, 2016





