Навчання у київських школах буде відновлено 8 лютого
Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва повернуться на уроки в понеділок, 8 лютого. Як повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, таке рішення було ухвалене 29 січня на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
08 Лют, 2016
