ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
16 листопада 2015 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбулася презентація Центру домедичної допомоги для школярів на базі університету та всеукраїнського проекту ГО «Всеукраїнська асоціація студентів-медиків» «Медичний волонтер». Перші безкоштовні майстер-класи сертифіковані інструктори-волонтери провели для учнів медичної гімназії №33, дітям показали як рятувати життя людини до приїзду карети швидкої. Заняття відбувалися в навчально- тренувальному форматі. Головною темою заходу став вислів – не дайте випадку забрати життя близького. За статистикою, лише третину потерпілих можна врятувати, якщо на місці опиниться людина, яка не розгубиться і знатиме як діяти.
16 Лис, 2015












