Військово-спортивне свято
12 жовтня 2015 року в медичній гімназії № 33 відбулося військово-спортивне свято присвячене Дню Захисника України. Учні 10 – 11 класів показали свою готовність стати майбутніми захисниками Батьківщини. Були проведені різні змагання на силу, розум, швидкість, спритність, командний дух.
10 Жов, 2015









