Науковий пікнік у парку Т.Шевченка
12 вересня учні медичної гімназії № 33 відвідали науковий пікнік у парку Шевченка. Тут провідні установи, університети і наукові гуртки представили свої досягнення у найрізноманітніших галузях: фізика, хімія, біологія, медицина, екологія і навіть література. Учні ще раз переконалися, що наука може бути цікавою та корисною, відчуваючи себе геніальним вченим.
12 Вер, 2015






